UpBright 12V 0.75A AC/DC Adapter Compatible with Motorola Cable Modem SB5100 SB5120 SB5101 SB5101U MT20-21120-A00F 503913-004 MT20-21120-A04F 503913-007 DTA100 DTA199 DCT700 12.0V 750mA Power Supply
Description
UpBright New [UL Listed] 12V 0.75A AC / DC Adapter Compatible with Motorola