45W Laptop Charger for HP 14 inch Laptop 14-DK 14-DQ 14-DF 14-DH 14-DS 14-AC 14-AK 14-AL 14-BA Series, 14-DF0023CL 14-DF0018WM 14-DK0731MS 14-DK1025WM 14-DS0040NR 14-DK1022wm UL Listed Power Adapter
Description
Features:
- Output: DC 19.5V 2.31A 45W; Input: AC 100V-240V~1.3A 50/60Hz (Worldwide AC Input); Outlet: 3-plugs; Connector Size: 4. 5*3. 0mm; (Blue tip, Please refer to the picture.)